Järgnevates hotellides on EHP toimumise ajal erihinnad. Palume registreerimisel kasutada salasõna “HAMBAARSTIDE PÄEVAD! Eesti Hambaarstide Liidu poolt eelnevalt reserveeritud tubasid on nende olemasolul võimalik broneerida jooksvalt kui hotelli juures ei ole märgitud muud kuupäeva! 

DORPAT HOTELL

Hotell  pakub märksõna “Hambaarstide Päevad” või “Dental Days  kasutades majutust soodushinnaga perioodil 26.-28. august:
# standard tuba ühe inimese kasutuses 64,00 EUR /öö
# standard tuba kahe inimese kasutuses 75,75 EUR /öö

Hinnad sisaldavad käibemaksu, rikkalikku buffet hommikusööki, WIFI ühendust tubades ja parkimist.

Broneeringuid ootame emailile: info@dorpat.ee  ja hotell saadab seejärel kinnituse 24 tunni jooksul.

HOTELL ANTONIUS

Hotell  pakub märksõna “Hambaarstide Päevad” või “Dental Days  kasutades majutust -15% soodushinnaga perioodil 25.-29. august. 

Kontaktandmed broneeringu tegemiseks: sales@hotelantonius.ee; +372 737 0377

V SPAAHOTELL

Hotell  pakub märksõna “Hambaarstide Päevad” või “Dental Days  kasutades majutust soodushinnaga perioodil 26.-28. august: 

# Superior kahene tuba 145€/öö
# Superior ühene tuba 130€/öö
# Deluxe kahene tuba 160€/öö
# Deluxe ühene tuba 145€/öö

Hinnad kehtivad broneeringuteks kuni 1. juulini 2021. Hinnad sisaldavad tervislikku ja rikkalikku hommikusööki hotelli restoranis JOYCE, V Spa lõõgastus- ning saunamaailma külastust (saabumispäeval kell 16:00 – 22:00, lahkumispäeval kell 9:00 – 12:00), hommikumantleid, susse ja spaakotti toas, toas tasuta pudelivett, traadita internetiühendust ja käibemaksu.

HOTELL LYDIA 

Hotell  pakub märksõna “Hambaarstide Päevad” või “Dental Days  kasutades majutust soodushinnaga perioodil 26.-29. august: 

# klassik tuba ühe inimese kasutuses 96,00 EUR /öö
# klassik tuba kahe inimese kasutuses 122,00 EUR /öö

Hinnad sisaldavad käibemaksu, rikkalikku buffet hommikusööki restoranis Hõlm, WIFI ühendust tubades ja piiramata spa lounge ning fitness ruumi kasutamine.

Broneeringuid ootame emailile: sales@lydia.ee  ja hotell saadab seejärel kinnituse 24 tunni jooksul. 

preload preload preload